Estonian

PM Proofreading on ülemaailmne korrektuuri- ja redigeerimisteenuste pakkuja

Kes me oleme

PM Proofreading Services on juhtiv korrektuuri- ja redigeerimisteenuste pakkuja, mis asutati 2012. aastal. Pakume oma korrektuuriteenuseid professoritele, akadeemilistele teadlastele, kraadiõppuritele, ajakirjadele, ülikoolidele, ettevõtetele ja tööstuse ekspertidele kogu maailmas. Meie teenuste usaldusväärsus on kvaliteedi tagatud ning sujuv süsteem on turvaline ja konfidentsiaalne täieliku meelerahu tagamiseks. Tagasipöörduvate rahvusvaheliste klientide tagasiside näitab meie mainet kvaliteedi, tõhusa käibe ja mõistlike hindade osas.

Meie korrektuuriprotsess

Meie sujuv protsess hõlmab ulatuslikku korrektuuri (õigekiri / kirjavead, grammatika, kirjavahemärgid) ja redigeerimist (lauseehitus, sidusus ja sujuvus, kokkuvõtlik ja selge keelekasutus, akadeemiline terminoloogia / toon). Lihvime teie käsikirja ja valmistame selle avaldamiseks või printimiseks ette. Jälgime kõiki teie töös tehtud muudatusi, et saaksite kõik tehtud muudatused üle vaadata ja valida, kas aktsepteerite või lükake iga muudatus tagasi. Nii jälgitud muudatuste versioon kui ka teie käsikirja lõplik puhas versioon saadetakse teile tagasi. Lisame ka kommentaare selle kohta, kus saate oma kirjutamist paremaks muuta. Seejärel teeb teine ​​korrektor lõpliku range kvaliteedi tagamise kontrolli, et tagada käsikirja vigadeta saatmine.

Meie inglise keele korrektorid

Meie meeskond koosneb õppeaineekspertidest, kellel on kõrgemate ülikoolide kõrgema kvalifikatsiooniga magistri- ja doktorikraad. Iga korrektor on spetsialiseerunud kindlale erialale ja redigeeriks käsikirju oma eriala piires. Nii on korrektoril võimalik käsikirja optimaalselt redigeerida, kuna ta tunneb selles valdkonnas kasutatavaid põhitermineid ja eriterminoloogiat. Igalt erialalt on saadaval korrektorid.

Neil on mitmeaastane korrektuurikogemus ja neil on teadmised, mis on vajalikud teie töö täpseks korrektseks korrektuurimiseks, säilitades samal ajal nii kavandatud tähenduse kui ka isikliku puudutuse. Kumbki meie meeskonnaliige läbib rangelt valikulise värbamisprotsessi ja järgib tunnustatud kvaliteedikindlaid korrektuuriprotsesse, mida kasutab näiteks “Chartered Institute of Editing and Proofreading” (CIEP). Mõned meie meeskonnaliikmed on loetletud allpool.

Koostöö ülemaailmsete ülikoolidega

Oleme alates 2012. aastast teinud otsest koostööd ülikoolide kraadiõppurite, õppejõudude ja akadeemiliste töötajatega. Palun võtke meiega ühendust, kui soovite meiega koostööd teha.