Latvian

PM korektūra ir globāls korektūras un rediģēšanas pakalpojumu sniedzējs

Kas mēs esam

PM korektūras pakalpojumi ir vadošais korektūras un rediģēšanas pakalpojumu sniedzējs, kas dibināts 2012. gadā. Mēs piedāvājam savus korektūras pakalpojumus profesoriem, akadēmiskajiem pētniekiem, pēcdiploma studentiem, žurnāliem, universitātēm, uzņēmumiem un nozares ekspertiem pasaules mērogā. Mūsu pakalpojumu uzticamība ir garantēta pēc kvalitātes, un mūsu pilnveidotā sistēma ir droša un konfidenciāla, lai nodrošinātu pilnīgu mieru. Atsauksmes no starptautiskiem klientiem, kas atgriežas, parāda mūsu reputāciju attiecībā uz kvalitāti, efektīvu apgrozījumu un saprātīgām likmēm.

Mūsu korektūras process

Mūsu racionalizētais process ietver plašu korektūru (pareizrakstība / drukas kļūdas, gramatika, pieturzīmes) un rediģēšanu (teikuma struktūra, sakarība un plūsma, kodolīga un skaidra valodas lietošana, akadēmiskā terminoloģija / tonis). Mēs pulējam jūsu rokrakstu un sagatavojam to publicēšanai vai drukāšanai. Mēs izsekojam visas jūsu darbā veiktās izmaiņas, lai jūs varētu pārskatīt visas veiktās izmaiņas un izvēlēties, vai pieņemt vai noraidīt visas izmaiņas. Jums tiek nosūtīta gan izsekoto izmaiņu versija, gan jūsu rokraksta galīgā tīrā versija. Mēs arī pievienojam komentārus par to, kur jūs varat uzlabot savu rakstīšanu. Pēc tam otrais korektors veic pēdējo stingro kvalitātes nodrošināšanas pārbaudi, lai pārliecinātos, ka rokraksts tiek nosūtīts atpakaļ bez kļūdām.

Mūsu angļu valodas korektori

Mūsu komandu veido priekšmetu eksperti ar augstāko maģistra un doktora līmeņa kvalifikāciju no augstākajām universitātēm. Katrs korektors specializējas noteiktā disciplīnā un rediģē rokrakstus viņu specializācijas ietvaros. Šādi korektors spēj optimāli rediģēt rokrakstu, jo viņš vai viņa pārzina galvenos terminus un īpašo terminoloģiju, kas tiek izmantota šajā konkrētajā jomā. Pieejami korektori no katras disciplīnas.

Viņiem ir vairāku gadu korektūras pieredze, un viņiem ir zināšanas, kas nepieciešamas, lai rūpīgi pārbaudītu jūsu darbu līdz pilnībai, vienlaikus saglabājot gan iecerēto nozīmi, gan personīgo pieskārienu. Katrs no mūsu komandas locekļiem veic stingri selektīvu atlases procesu un seko atzītiem kvalitātes nodrošinātiem korektūras procesiem, piemēram, tiem, kurus izmanto ‘Chartered Institute of Editing and Proofreading’ (CIEP). Daži no mūsu komandas locekļiem ir uzskaitīti zemāk.

Sadarbība ar globālajām universitātēm

Kopš 2012. gada mēs pasaules mērogā esam tiešā sadarbībā ar pēcdiploma studentiem, profesoriem un universitāšu akadēmisko personālu. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja vēlaties sadarboties ar mums.