Lithuanian

PM korektūra yra pasaulinis korektūros ir redagavimo paslaugų teikėjas

Kas mes esame

„PM Proofreading Services“ yra pagrindinis korektūros ir redagavimo paslaugų teikėjas, įsteigtas 2012 m. Mes siūlome savo korektūros paslaugas profesoriams, akademiniams tyrėjams, magistrantams, žurnalams, universitetams, įmonėms ir pramonės ekspertams pasauliniu mastu. Mūsų paslaugos yra patikimos kokybės atžvilgiu, o mūsų supaprastinta sistema yra saugi ir konfidenciali, kad būtų užtikrinta visiška ramybė. Grįžtančių tarptautinių klientų atsiliepimai rodo mūsų reputaciją dėl kokybės, efektyvaus apyvartos ir priimtinų tarifų.

Mūsų korektūros procesas

Mūsų supaprastintas procesas apima išsamų korektūrą (rašybą / rašybos klaidas, gramatiką, skyrybos ženklus) ir redagavimą (sakinio struktūra, nuoseklumas ir srautas, glaustas ir aiškus kalbos vartojimas, akademinė terminologija / tonas). Mes sutvarkome jūsų rankraštį ir paruošiame jį publikuoti ar spausdinti. Stebime visus atliktus jūsų darbo pakeitimus, kad galėtumėte peržiūrėti visus atliktus pakeitimus ir pasirinkti, ar priimti, ar atmesti kiekvieną pakeitimą. Jums siunčiamos ir stebimos pakeitimų, ir galutinės švarios rankraščio versijos. Mes taip pat pridedame komentarų, kur galėtumėte patobulinti savo rašymą. Paskutinis griežtas kokybės užtikrinimo patikrinimas atliekamas antrojo korektoriaus, kad rankraštis būtų atsiųstas be klaidų.

Mūsų anglų kalbos korektoriai

Mūsų komandą sudaro dalyko ekspertai, turintys aukštųjų universitetų magistro ir daktaro laipsnio kvalifikaciją. Kiekvienas korektorius specializuojasi tam tikroje disciplinoje ir rankraščius taisytų pagal savo specializaciją. Tokiu būdu korektorius gali optimaliai redaguoti rankraštį, nes jis yra susipažinęs su pagrindiniais terminais ir specialia terminija, vartojama toje srityje. Yra korektorių iš kiekvienos disciplinos.

Jie turi daugiametę korektūros patirtį ir turi patirties, reikalingos kruopščiai išnagrinėti jūsų darbą iki tobulumo, kartu išlaikant numatytą prasmę ir asmeninį prisilietimą. Kiekvienas mūsų komandos narys vykdo griežtai atrankinį įdarbinimo procesą ir vadovaujasi pripažintais kokybės užtikrinimo korektūros procesais, tokiais, kokius naudoja „Chartered Institute of Editing and Proofreading“ (CIEP). Kai kurie mūsų komandos nariai yra išvardyti žemiau.

Bendradarbiavimas su pasauliniais universitetais

Mes nuo 2012 m. Bendradarbiaujame su universitetų magistrantais, dėstytojais ir akademiniu personalu nuo 2012 m. Jei norite bendradarbiauti, susisiekite su mumis.